Testament w Progresji: to już w środę


2013.06.25

opublikował:

Testament w Progresji: to już w środę

Rozkład jazdy środowego koncertu wygląda następująco:

18.30 – otwarcie bram

19.00 – 19.30 – Ogotay

19.50 – 20.50 – Napalm Death

21.20 – ??? – Testament

Testament – thrash metal z USA

Zespołu Testament nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu, absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu „Wielkie Czwórki Thrashu”. Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album „Dark Roots Of Earth”. W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat.

Napalm Death – grind-core / death metal z Wielkiej Brytanii

Bardzo ciężko wyobrazić sobie, na jak wiele i jak różnych zespołów wpłynął Napalm Death. Jest to band niezwykle szanowany w świecie hc/punk, a jednocześnie będący pionierem grind-core/death-metalu. Od lat szczery do bólu. Od lat w doskonałej formie. Od lat zadziwiający świeżością i agresją.

Ogotay – death metal z Polski

Ogotay to zespół składający się z muzyków znanych z kapel Yattering, Mess Age, Pandemonium i Fulcrum. Chłopaki mają na koncie jeden materiał, obecnie pracują nad drugą długogrającą płytą, którą zapowiada doskonały singiel „Bastards and Orphans”. Radzimy się nie spóźnić do „Progresji”.

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a


Data: 26.06.2013 (środa)

Do sprzedaży trafiły już bilety na to wydarzenie:

70 zł przedsprzedaż dla osób z opaską na ręku (!) z MetalFest 2013 (karnet lub bilet jednodniowy). Jeśli opaska nie będzie na ręce, przy wejściu do Progresji będzie trzeba dopłacić 40 zł. Uwaga: liczba tych biletów jest ograniczona 500 sztuk.

100 zł normalna przedsprzedaż.

110 zł w dniu koncertu (dla każdego).

   

Bilety można kupować w Progresji lub bezpośrednio pod tutaj .

Polecane

Share This