„The Voice Of Poland” pod znakiem zmian. Którzy jurorzy pożegnają się z programem?

TVP komentuje doniesienia mediów.


2021.04.26

opublikował:

„The Voice Of Poland” pod znakiem zmian. Którzy jurorzy pożegnają się z programem?

fot. mat. pras.

W grudniu Telewizja Polska zakończyła emisję jedenastego sezonu „The Voice Of Poland”. Program wygrał podopieczny Michała Szpaka Krystian Ochman. Teraz media donoszą, że poprzednia edycja była dla Szpaka ostatnią. Przypomnijmy – skład jury talent show TVP zmienia się praktycznie co sezon. Jedenasta edycja była już czwartą, w której na jednym z trenersko-jurorskich foteli zasiadł autor „Color Of Your Life”. Obok niego stanowiska piastowali Tomson i Baron (mają za sobą już dziewięć edycji), Edyta Górniak (wróciła po kilkuletniej przerwie, jurorowała w czterech edycjach) oraz Urszula Dudziak (to był jej pierwszy sezon w VOP). Czy ten skład faktycznie nie wróci w kolejnym sezonie?
Sprawdź także: Oscary rozdane. Zobacz, kto otrzymał statuetki w muzycznych kategoriach

Party.pl donosi, że Telewizja Polska podziękowała Szpakowi za współpracę przez wzgląd na jego poglądy polityczne. Artysta nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem partii rządzącej, której przedstawiciele sprawują pieczę nad TVP. Nieoficjalnie mówiło się, że na cenzurowanym miała być także Edyta Górniak, autorka kontrowersyjnych wypowiedzi na temat koronawirusa i pandemii. Finalnie ma się ona jednak pojawić w dwunastej edycji. Jak do medialnych doniesień ustosunkowuje się Telewizja Polska?

Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie – komentują w rozmowie z Plotek.pl przedstawiciele stacji.

Kto miałby zastąpić Szpaka w obsadzie programu? Tego na razie nie wiadomo. Czy macie jakichś artystów, których chętnie zobaczylibyście na jego miejscu?

Polecane

Share This