Thirty Seconds To Mars przyjadą do Polski

Nowa płyta w drodze.


2017.10.07

opublikował:

Thirty Seconds To Mars przyjadą do Polski

foto: mat. pras.

Thirty Seconds To Mars ogłosili daty wiosennej trasy koncertowej promującej nadchodzący album. W jej rozpisce znalazło się także miejsce na koncert w Polsce. 18 kwietnia zespół Jareda Leto wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem koncertu będzie agencja Live Nation. Ceny biletów rozpoczynają się o 169 pln.

Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Tytuł ten umocnili premierowym wykonaniem koncertowym singla podczas przełomowego występu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta na gali MTV VMA award. Thirty Seconds to Mars wykonali “Walk on Water” – pierwszy singiel z nadchodzącego piątego albumu studyjnego grupy. Zespół został właśnie nominowany do MTV European Music Awards – gala odbędzie się 12 listopada tego roku.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.

Polecane

Share This