Thirty Seconds To Mars: 22 stolice, 50 koncertów


2014.02.03

opublikował:

Thirty Seconds To Mars: 22 stolice, 50 koncertów

50 koncertów zagra w ramach tegorocznej trasy koncertowej grupa Thirty Seconds To Mars. Jared Leto i spółka będą koncertować w 22 światowych stolicach. Grupa dotrze także do Polski, niemniej u nas nie wystąpi w stolicy, ale w Rybniku. To już tradycja, że Rybnik co roku znajduje się w naprawdę doborowym towarzystwie. Konsekwentnie podążamy tą samą drogą i nasza rozpoznawalność rośnie. Tak jest nie tylko w kraju, ale i na świecie – cieszy się prezydent Adam Fudali. Koncert Thirty Seconds To Mars będzie gigantyczną promocją Rybnika.

W tym roku po raz kolejny będzie on wymieniany obok największych ośrodków na świecie. Warto jednak zwrócić uwagę, że ich lista nie była do tej pory jeszcze tak długa! Grupa Thirty Seconds To Mars, która zagra na Stadionie Miejskim 22 czerwca, odwiedzi w ramach tegorocznej trasy koncertowej aż 22 stolice: Londyn, Paryż, Kopenhagę, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Berlin, Mińsk, Kijów, Moskwę, Tallinn, Tokio, Bangkok, San Juan, San Jose, Santiago, Limę, Buenos Aires, Rzym, Pragę, Wiedeń, Bukareszt. Poza tym na trasie koncertowej znalazły się takie ośrodki jak: Melbourne, Sydney, Osaka, Johannesburg czy Turyn. Jared Leto i spółka zagrają łącznie 50 koncertów. Rybnik będzie trzecim najmniejszym miastem, w którym wystąpią.

Na tegorocznej trasie koncertowej Thirty Seconds To Mars od Rybnika mniejszy jest tylko Roeser, miasto w Luksemburgu i słowackie Pieszczany. Wielkość Rybnika nie ma jednak dla managementu Thirty Seconds To Mars najmniejszego znaczenia. Znacznie ważniejsze jest doświadczenie, które miasto zdobyło przy okazji poprzednich koncertów gwiazd światowej muzyki. Poza tym, już od od pewnego czasu rybnicki stadion jest bardzo pozytywnie oceniany przez osoby, które na co dzień zajmują się branżą muzyczną – podkreśla Janusz Stefański z Prestige MJM. 

Polecane

Share This