Tiësto i Black Eyed Peas z jeszcze głośniejszym „Pump It”

Posłuchaj singla "Pump It Louder".


2022.10.08

opublikował:

Tiësto i Black Eyed Peas z jeszcze głośniejszym „Pump It”

fot. mat. pras.

Ikona światowej sceny dance – Tiësto i legendarna grupa Black Eyed Peas, przedstawiają nową wersję superhitu „Pump It”. Nagranie przemianowane na „Pump It Louder” już zrobiło furorę podczas setów didżejskich, które Tiësto grał w wakacje.

Jako fan i kibic twórczości will.i.am’a oraz Black Eyed Peas jestem bardziej niż podekscytowany, że mogłem współpracować przy tym projekcie – powiedział Tiësto. – Fani szaleją, gdy gram to na żywo w klubach czy na festiwalach. Nie mogę się doczekać oficjalnej premiery tej nowej wersji.

Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni, że mogliśmy z Tiësto pracować nad tą nową wersją „Pump It”, która wciąż ma niebywałą energię i brzmi jeszcze głośniej – dodają muzycy Black Eyed Peas.

„Pump It Louder” to następca przeboju lata „Hot In It” Tiësto i Charli XCX, czwartego singla z nadchodzącego, debiutanckiego albumu Tiësto dla wytwórni Atlantic Records.

Piosenka „Hot In It” szybko dotarła do top 10 na liście Hot Dance/Electronic Song notowania Billboardu. Singiel okazał się niezwykle popularny na TikToku i oraz rolkach na Instagramie, gdzie ma już ponad 200 milionów wyświetleń na TikTok. Utwór zgromadził także 97,8 miliona streamów.

Polecane

Share This