Till Lindemann śpiewa po rosyjsku

Wokalista Rammsteina dzieli się własną wersją klasycznej piosenki.


2021.04.23

opublikował:

Till Lindemann śpiewa po rosyjsku

fot. YouTube

Till Lindemann, wokalista grupy Rammstein, połączył siły ze słynnym rosyjskim reżyserem Timurem Bekmambetovem przy filmie „V2 – Escape Froom Hell” i nagrał własną wersję klasycznej piosenki z lat 40. „Любимыйгород”, czyli „Lubimiy Gorod”.

Film „V2 – Escape From Hell” to dramat rozgrywający się w trakcie II wojny światowej, opowiadający o przyjaźni i wolności. Premiera w Rosji jest zaplanowana na 29 kwietnia, a 22 kwietnia film był prezentowany w ramach Moscow Movie Festival.

„Lubimiy Gorod” w wykonaniu Tilla Lindemanna pojawi się w międzynarodowej wersji filmu, nie w tej prezentowanej w Rosji.

Sprawdź także: Okładki polskich płyt w wersjach Lego

Niestety, pandemia koronawirusa zmusiła Rammstein do ponownego przełożenia trasy koncertowej, w ramach której zespół miał zawitać także do Polski. Nowy termin występu na PGE Narodowym w Warszawie to 16 lipca 2022.

Zespół wykorzystał okres izolacji, by skupić się na pracy nad nowym materiałem. Efekty mamy poznać wkrótce. W obliczu braku koncertów Rammsteina warto odnotować informację o zbliżającej się premierze koncertowego albumu Lindemanna. „Live In Moscow” będzie zapisem koncertu z marca 2020, czyli z ostatnich dni przed zamknięciem rynków koncertowych w większości zakątków świata. Wydawnictwo trafi na rynek 21 maja. Oto jego traclista:

1. Skills In Pills
2. Lady Boy
3. Fat
4. Frau & Mann
5. Ich Weiss Es Nicht
6. Allesfresser
7. Knebel
8. Home Sweet Home
9. Cowboy
10. Golden Shower
11. Blut
12. Platz Eins
13. Praise Abort
14. Fish On
15. Ach So Gern
16. Gummi
17. Steh Auf

Polecane

Share This