To nie żart – „Benz-Dealer” Quebonafide i Tommy’ego Casha w sieci

Sen fanów właśnie się spełnił.


2021.07.13

opublikował:

To nie żart – „Benz-Dealer” Quebonafide i Tommy’ego Casha w sieci

fot. mat. pras.

Przestaliśmy już wierzyć, podobnie jak część fanów Quebo, tymczasem teasowany od lat „Benz-Dealer” właśnie ujrzał światło dzienne. Spodziewaliśmy się premiery nowego numeru Quebonafide w ubiegłym tygodniu, ponieważ raper świętował wówczas urodziny. W miniony wtorek nic jednak się nie wydarzyło, dzieje się za to teraz. Czy utwór spełni nadzieje fanów? Biorąc pod uwagę hype, który narósł od czasu pierwszej zapowiedzi nie ma chyba możliwości, by wszyscy byli zadowoleni. Posłuchajcie.

Numer trafił na platformy streamingowe punktualnie o 14:00, chwilę później na YouTube pojawił się towarzyszący mu klip. Na ekranie obok Que i Tommy’ego pojawiają się m.in. Sokół, Kukon i Mariusz Wach.

 – Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz-Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Teledysk do utworu „Benz-Dealer” został zrealizowany niezależnie, bez udziału marki motoryzacyjnej – czytamy w opisie teledysku.

 

Polecane

Share This