Tom Waits ukradł Jackowi White’owi zegarek?

White opowiedział o spotkaniu z Waitsem za kulisami jednego z koncertów.


2018.08.20

opublikował:

Tom Waits ukradł Jackowi White’owi zegarek?

foto: Instagram

Jack White wystąpił w minionym tygodniu w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco. Przy okazji koncertu lidera The Dead Weather odwiedził sam Tom Waits. Administrator instagramowego profilu White’a opisując spotkanie z jednym ze idoli Jacka, napisał, że jego wizyta sprawiła, iż wszyscy w zespole poczuli, że ich miłość do muzyki ma sens. – Ukradł także zegarek Jacka – czytamy w poście.

Przypominamy, że w październiku Jack White przyjedzie do Polski promować swój tegoroczny album „Boarding House Reach”. Artysta i jego zespół zawitają do aż czterech miast. 6.10 White zagra w Gdyni (Gdynia Arena), 7.10 w Poznaniu (Hala 2 MTP), 9.10 w Warszawie (Torwar) i 10.10 w Krakowie (Tauron Arena Kraków). Organizatorem występów artysty jest agencja Alter Art.

Kto odwiedzi go za kulisami i co mu ukradnie? Przekonamy się jesienią.

 

Wybierasz się na koncert White’a? Zapomnij o smartfonie

Wszystkich wybierających się na jesienne koncerty White’a uprzedzamy, że regulamin uczestnictwa jest dość surowy. Artysta zakazuje robienia zdjęć i kręcenia filmów smartfonami. Telefony zostaną zabezpieczone, aby nikt kto poczuje pokusę pstryknięcia fotki, nie mógł tego zrobić.

W jakim celu wprowadzono takie zasady? Chodzi o to, żeby uczestnicy koncertu mogli oderwać się od swoich urządzeń, żeby dać się ponieść muzyce. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na wydarzenie, a nie na przechwalanie się w mediach społecznościowych.

Przepisy obowiązują na całej trasie koncertowej Jacka. W piątek musieli się do nich zastosować także pracownicy firmy Tesla, dla których White dał darmowy występ. – Od kilka lat myślę o tym, że chciałbym zagrać darmowy koncert dla pracowników fabryki w Fremont. Jestem wielkim fanem wszystkiego, co Tesla robi od pierwszego dnia istnienia – pisał na w ubiegłym tygodniu na Twitterze muzyk.

White od lat jeździ samochodem Tesla Model S. Dwa lata temu na instagramowym profilu jego wytwórni Third Man Records pojawiło się zdjęcia Jacka z szefem firmy Elonem Muskiem. White nazwał wówczas szefa Tesli “Henrym Fordem XXI wieku”.

Polecane

Share This