Tomasz Andersen (Roszja) udostępnił album za darmo


2012.10.04

opublikował:

Tomasz Andersen (Roszja) udostępnił album za darmo

Tomasz Andersen (znany też jako Roszja) udostępnił płytę na swoim Facebooku. Można ją pobrać TUTAJ.

„Płyta do pobrania – dla tych którzy nie mogli, nie mieli, nie mają itp przypominam ze to album fabularny wiec kolejnosc tracków jest wyjątkowo istotna”, zaznaczył artysta.

„Wbrew wskazówkom” ukazał się po raz pierwszy w listopadzie ubiegłego roku. W informacji prasowej można było przeczytać:

„Specjalnie dla tej płyty reaktywowana zostaje jedna ze starszych wytwórni hiphopowych – Blend Records. To właśnie Blend ponad dekadę temu, wbrew rap-środowisku odkrył i promował nieznanych wykonawców tworzących na obrzeżach popularnych wówczas nurtów hip-hopu. Grammatik – m.in. dzięki wysmakowanej muzyce Noona stał się później czołowym przedstawicielem sceny. Don GURALesko – obecnie jeden z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych raperów.

Blend Records idąc w poprzek przyzwyczajeń odbiorców zarażał nowym i otwierał oczy na szeroką skalę hip-hopowych możliwości promując m.in. G-funk freaków ze Sfondu Sqnksa, anarchizujący dadaizm Poemy Faktu, artyzm rzemieślnika słowa – Sinego, czarny humor i absurd Afro Kolektywu, czy też anglojęzyczny rap wrocławian z kultowego F.F.O.D. gdzie za muzykę odpowiedzialny był Whitehouse – autorzy sukcesów serii „Kodex”.

Tracklista:

1. Intro    

2. Krach    

3. Do grobowej deski    

4. Witamy na ziemi    

5. Wypracuj to    

6. Ona mówi    

7. Trzeba się jej pozbyć    

8. Taka jaką jesteś    

9. Ostatnia noc maja    

10. Kruki    

11. Wehikuł

Polecane

Share This