Tomb: „Ch**a nagrałem tak jak Mateusz Borek”

Raper wystąpi w piątek w Warszawie przed Solarem i Białasem.


2023.12.04

opublikował:

Tomb: „Ch**a nagrałem tak jak Mateusz Borek”

fot. mat. pras.

Już w najbliższy piątek w Stodole odbędzie się koncert duetu Solar/Białas. Artyści zagrają specjalny koncert, by uczcić 15-lecie wspólnej działalności.

To my z ostatniej ławki. Ten rok to dla nas przede wszystkim celebracja jubileuszu naszej znajomości, a jej przebieg macie okazję obserwować już od 15 lat. Czasem budziliśmy się skacowani u fanów na chacie, a czasem spotykaliśmy się przed śniadaniem w hotelowej siłowni. Czasem się lubiliśmy, czasami nie. Czasem nas lubiliście, czasami nie. Czasami bywało, że ludzi, którzy ciągnęli nas na dno, wciągaliśmy na szczyt, a czasami się nie udało. Czasami byliśmy wizjonerami, a czasami błaznami. Czasem graliśmy dla 4 osób, czasem dla 40 tysięcy. Co by się nie działo, zawsze byliśmy razem – z Wami – pisali przy okazji oficjalnego ogłoszenia imprezy raperzy.

Jednym z supportów Solara i Białasa na warszawskim koncercie będzie Tomb, który po kilku latach wrócił do SB Maffiji. Artysta nagrał na potrzeby SBM Startera zwrotkę, w której zaczepił m.in. jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. „Ch**a nagrałem tak jak Mateusz Borek” – ciśnie Tomb.

Polecane

Share This