Tony Jazzu porównuje słowa Sentino do afery zielonogórskiej Rycha


2021.03.16

opublikował:

Tony Jazzu porównuje słowa Sentino do afery zielonogórskiej Rycha

Instagramowa aktywność Sentino zrobiła się niebezpieczna po tym, jak raper zaczął oferować fanom pieniądze „za dojeżdżanie w realu” jego hejterów.

Do wszystkich moich supporterów – dojeżdżajcie te k***y, co tam piszą coś tam na mój temat, dojeżdżajcie ich w realu, za każdego, którego dojechaliście i wyślecie mi jego zdjęcie z obitą mordą, wysyłam dwa tysiące złotych. Łapcie ich ku***w na ulicy, może ich być setka, nie mam problemu, będziecie po prostu jeden po drugim dostawali ode mnie pieniądze. Wszystkich k***a lać po mordach, wszystkich gnoić, pokazać wyższość, pokazać, czym jest k***a sicarios – odgrażał się podczas jednego z ostatnich live’ów Sentino.

Sprawdź także: Kubańczyk wypuszcza swoją kolekcję odzieży

Tony Jazzu, który niedawno zdissował Sentino, teraz porównuje jego wypowiedzi do głośnej afery zielonogórskiej sprzed dekady. – Wiecie, co z nim zrobić, wszystko na mój koszt – krzyczał ze sceny Peja, nawołując fanów, by rozprawili się z chłopakiem, który stojąc wśród publiczności pokazywał mu środkowy palec. Wówczas na szczęście nikomu nie stała się krzywda, ale sąd i tak ukarał Rycha grzywną. Czy Sentino również odpowie za swoje słowa?

„Masz nowy klip, czas na promocję, pomyślałeś, że na Sobocie zarobisz flotę, ugrasz se fejm, ch*j ci na mordę, za dużo wie” – nawijał w opublikowanym pod koniec ubiegłego tygodnia dissie Tony Jazzu. Teraz szczecinianin odnosi się do zacytowanej wyżej wypowiedzi Sento, pisząc na facebookowym profilu Glamrapu:

Pamiętacie akcję: Wszystko na mój koszt? Wiecie co z nim zrobić? Nic? Żadnych wniosków? Żadnej nauki? zapytajcie Peji, jak nie czaicie… banda idiotów.

Przypominamy, że podżeganie jest karalne, więc niewykluczone, że Sentino będzie musiał odpowiedzieć za swoje słowa.

Polecane

Share This