Tory Lanez za kratami, żona składa papiery rozwodowe

Małżeństwo nie przetrwało nawet roku


2024.06.11

opublikował:

Tory Lanez za kratami, żona składa papiery rozwodowe

We wrześniu 2023 roku Tory Lanez stawił się w zakładzie karnym, w którym może spędzić nawet 10 lat. Przypomnijmy, że w lipcu 2022 roku, po jednej z imprez u Kylie Jenner, Megan Thee Stalion wracała samochodem z Torym. Na pewnym etapie podróży raperka znalazła się na ulicy i została postrzelona w stopę.

Na początku Stallion nie przyznawała, że postrzelił jak kanadyjski raper. Podejrzenia padły nawet w stronę przyjaciela Megan, Kesley Harrisa. Ten podczas procesu zeznał, że do strzelaniny doszło po tym, jak Megan obraziła umiejętności Tory’ego jako artysty. Tory miał krzyczeć „Tańcz suko” strzelając do raperki. Tuż po tym zdarzeniu Lanez miał zaatakować także Harrisa. Ostatecznie ze stopy Megan lekarze usunęli trzy kule…

SPRAWDŹ TAKŻE: Uniwersytet Diddy’ego odbiera mu tytuł doktora honoris causa, zwraca pieniądze i rozwiązuje jego program stypendialny

Ława przysięgłych uznała Tory’ego Laneza winnym trzech stawianych mu zarzutów – przestępstwa wystrzelenia z broni palnej, napaść z półautomatyczną bronią palną oraz noszenie załadowanej i niezarejestrowanej broni palnej. Kanadyjczykowi groziły nawet 22 lata więzienia. Po dwóch dniach dodatkowych przesłuchań sąd wydał wyrok. Tory Lanez został uznany winnym wszystkich stawianych mu zarzutów i skazany na 10 lat więzienia. Nie pomógł fakt, że raper wyraził skruchę, wziął całą winę na siebie i prosił sędziego o łagodny wyrok, argumentując, że zrozumiał swój błąd, ma syna do wychowania i nie jest potworem jakim przedstawiają go media.

Po kilku miesiącach w więzieniu, do Tory’ego dotarły już zapewne niezbyt dobre dla niego newsy. Jak informują amerykańskie media, Raina Chassagne, żona raper złożyła właśnie do sądu pozew rozwodowy. Para była małżeństwem niecały rok, a Raina nawet nie przyjęła nazwiska Tory’ego. Z pozwu wynika, że powodem rozwodu mają być różnice nie do pogodzenia. Kobieta prosi o pełną opiekę fizyczną i prawną nad ich 7-letnim synem Kaiem.

Warto wspomnieć, że mimo różnic dzielących tę dwójkę Raina regularnie zabiera syna na widzenia z ojcem w zakładzie karnym.

Polecane

Share This