Trailer Polish Hip-Hop Festival (wideo)

Impreza odbędzie się w Płocku w dniach 1-3 sierpnia.


2013.06.26

opublikował:

Trailer Polish Hip-Hop Festival (wideo)

Celem trzydniowej imprezy jest stworzenie największego w Polsce festiwaluprzedstawiającego kulturę hip – hop w jego  pełnym spektrum. Festiwal ten będzie wyraźnie wyróżniał się od innych imprez muzycznych odbywających się w Polsce. Dynamiczny, interesujący i różnorodny program z udziałem największych polskich gwiazd tego nurtu pozwoli stworzyć wyjątkowe zjawisko artystyczne.

Polish Hip-Hop Festival ma ścisły związek ze wszystkimi największymi i najpopularniejszymi wytwórniami muzycznymi w naszym kraju oraz kilkoma innymi niezależnymi labelami muzycznymi.

Jednym z głównych założeń festiwalu jest stworzenie jedynego prestiżowego festiwalu poświęconego muzyce hip-hop w naszym kraju. Dodatkową atrakcją jest powrót po 12 latach do bitwy freestylowej, pierwsza bitwa zwana również Płocką Bitwą odbyła się w połowie sierpnia 2001 r. pomiędzy GibGibon Skład a Obrońcami Tytułu. Wieczór ten przeszedł do historii polskiego rapu jako najważniejsza bitwa freestylowa.

Na scenie Polish Hip-Hop Festival wystąpią: Wzgórze Ya-Pa 3 z jedynym koncertem w 2013 roku, Sokół i Marysia Starosta, Pezet, Fenomen, Bisz z B.O.K. Liveband, Te-Tris, WSRH, Onar, Donguralesko. Miuosh, P.I.H., W.E.N.A., Gruby Mielzky, Bonson & Matek, Małach & Rufuz, Gedz, Mam Na Imię Aleksander, Braddu, 2sty, Big _A i inni.

Festiwal poprowadzi prezenter telewizyjny Wujek Samo Zło, znany z programów telewizyjnych „Rap Kanciapa” oraz „Rap Pakamera” czy „Rap Kanapa”.

Sprawdź: http://plhhfestival.pl/ i https://www.facebook.com/PolishHipHopFestival

Polecane

Share This