Trasa Jennifer Lopez

15 europejskich stolic i... Gdańsk


2012.08.23

opublikował:

Trasa Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, która już 27 września przyjedzie do Polski, by dać pierwszy koncert w naszym kraju, odwiedzi w tym roku również największe światowe ośrodki. Piosenkarka zaśpiewa w 15 stolicach Europy. Gdańska PGE Arena będzie drugim przystankiem na jej europejskiej trasie koncertowej.

Tegoroczną trasę koncertową piosenkarki można podzielić na dwie części. Pierwsza to wspólne koncertowanie z innym doskonale znanym artystą Enrique Iglesiasem, z którym „JLO” występowała w Stanach Zjednoczonych. – Koncerty odbyły się między innymi w San Antonio, Dallas, Houston, Miami czy Orlando – wymienia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez. Gwiazda muzyki pop wystąpi już 27 września na gdańskiej PGE Arenie. Będzie to muzyczne otwarcie tego obiektu.

Gdańsk jest zresztą drugim miejscem, które Jennifer Lopez odwiedzi w ramach europejskiej trasy koncertowej. Wcześniej, bo 25 września odbędzie się koncert w Mińsku. – To właśnie z Mińska przyjedzie cały sprzęt, który konieczny jest do produkcji koncertu – informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. Dwa dni później rozpocznie się wielkie show na PGE Arenie.

Później piosenkarka odwiedzi między innymi14 innych eurpejskich stolic. Na mapie koncertów Jennifer Lopez znajdują się między innymi: Lizbona, Madryt, Berlin, Paryż, Dublin, Londyn, Praga, Sztokholm, Helsinki, Kopenhaga, Moskwa, Kijów, Sofia, Belgrad. – Lista doskonale znanych miast jednak jednak znacznie dłuższa i to również świadczy o renomie artystki. Warto bowiem podkreślić, że poza wymienionymi ośrodkami Jennifer Lopez odwiedzi również: Zurich, Antwerpię, Manchester, Monachium, Hamburg, Rotterdam, Sankt Petersburg, Istanbuł, Dubaj, Melbourne oraz Sydney – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Tymczasem koncert w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bilety rozchodzą się w coraz szybszym tempie. Cały czas można je nabywać poprzez m.in. stronę www.imprezyprestige.com.

Polecane

Share This