Travis Scott i Kylie Jenner chcą zmienić imię swojego syna

Spędzili z nim trochę czasu i doszli do wniosku, że nowe będzie lepiej dopasowane.


2023.03.17

opublikował:

Travis Scott i Kylie Jenner chcą zmienić imię swojego syna

fot. P. Tarasewicz

Pod koniec ubiegłego roku Travis Scott i Kylie Jenner ponownie się rozstali. Celebryci mają razem dwójkę dzieci, o dobry których walczą na każdym polu, nawet w kwestii imienia.

1 lutego 2018 na świat przyszła Stormi Webster, córka Travisa i Kylie. Niemal dokładnie cztery lata później – 2 lutego 2022 urodził się jej brat. Chłopiec otrzymał imiona Wolfe Jacques, ale niedługo później para (wówczas jeszcze para) uznała, że nie pasuje ono do malucha. Na początku roku Kylie opublikowała zdjęcia Wolfe’a, podpisując je Aire. Okazuje się, że celebryci zwracają się tak do syna od pewnego czasu i teraz postanowili zalegalizować tę zmianę, występując do odpowiedniego urzędu z wnioskiem o zmianę imienia.

Travis i Kylie wspólnie podpisali odpowiednie dokumenty, argumentując swoją decyzję tym, że przez pierwszy rok życia syna zdążyli poznać go na tyle, by stwierdzić, że Wolfe Jacques do niego nie pasuje. Pochodzące z hebrajskiego Aire, która ma oznaczać Lwa Boga, podobno znacznie lepiej oddaje charakter chłopca, ma również lepiej korespondować z imieniem jego starszej siostry. W rodzinie maluch już teraz funkcjonuje jako Aire Webster. Czy wkrótce to imię pojawi się także w dokumentach, zobaczymy.

Polecane

Share This