Troye Sivan jako wściekły nastolatek

Nowy klip artysty w sieci


2020.08.13

opublikował:

Troye Sivan jako wściekły nastolatek

Po sukcesie singla „Easy” (43 playlisty New Music Friday!), Troye Sivan prezentuje kolejną zapowiedź nowej EP-ki – utwór „Rager teenager!”. Premiera wydawnictwa „In A Dream” zapowiedziana jest na 21 sierpnia. Wersja fizyczna trafi do sklepów tydzień później.

Troye nagrał pięć z sześciu utworów, które trafiły na EP-kę, z producentem Oscarem Görresem (The Weeknd, MARINA, Tove Lo) w Sztokholmie i Los Angeles, tuż przed lockdownem. „Take Yourself Home” po premierze stało się #1 trendem na Twitterze i zgromadziło już ponad 76 mln streamów. Dziennikarze „The New York Times” opisali singiel jako zmysłowy, a na łamach magazynu „PAPER” można było przeczytać: „To prawdopodobnie pierwsza wielka piosenka, która powstała w czasie zbiorowej apokalipsy COVID-19”.

Pełna tracklista EP-ki „In A Dream”:

1. Take Yourself Home
2. Easy
3. could cry just thinkin about you
4. STUD
5. Rager teenager!
6. IN A DREAM

Troye Sivan ma na koncie niemal osiem miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album, „Bloom”, trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 m.in. w takich mediach jak „Rolling Stone”, „USA Today”, „Billboard”, „OUT”, NPR Music, „The Guardian” i wielu innych. „TIME” określił Sivana „perfekcyjną gwiazdą popu”.

Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za „Revelation” – utwór nagrany z Jónsim z Sigur Rós do filmu „Wymazać siebie”Troye otrzymał nominację do Złotego Globu, trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się też gościnnie na albumie BTSMap of the Soul: 7” w utworze „Louder Than Boms”, którego zresztą jest współautorem.

Polecane

Share This