Trwa Trasa Koncertowa Me Myself And I

Takadum! Tour 2011


2011.04.29

opublikował:

Trwa Trasa Koncertowa Me Myself And I

Po wydaniu 03 marca 2011 roku debiutanckiego albumu Takadum! zespół Me Myself And I ruszył w ogólnopolskie tournee. Po niezwykle udanych muzycznie i frekwencyjnie koncertach w Zabrzu(Kopalnia Guido), Toruniu(Dwór Artusa), Kielcach(Festiwal Scena dla Ciebie), Poznaniu(Eskulap), Rzeszowie(Klub Mięta) i  Bydgoszczy (Estrada Stage Bar) zespół szykuje się do kolejnych występów. Rewelacyjnie przyjmowane koncerty grupy idą w parze z bardzo dobrą sprzedażą debiutanckiej płyty Takadum! Krążek zadebiutował na 7 miejscu listy OLiS i pozostaje w 10 najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce już 7 tydzień.

Grupę Me Myself And I, w składzie Magda Pasierska (voc), Michał Majeran (voc) oraz Pejot (beatbox) będzie można usłyszeć i zobaczyć w następujących miejscach:

29.04 – Szczecinek, Kino Wolność / dwa koncerty

02.05 – Serock koło Bydgoszczy, Domu Kultury

06.05 – Lublin,  Klub Grafitti

15.05 – Warszawa, Dziedziniec Ratusza Bemowo

28.05 – Gliwice, HALO! GEN  Festiwal

10.06 – Szczecin, Kafe Jerzy

18.06 – Łowicz, Festiwal Sztuki Żywej


Me Myself And I:

Michał Majeran, wokalista, absolwent londyńskiej Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki, szczególnie bliska jest mu muzyka jazzowa i gatunki pokrewne oraz … muzyka oratoryjna okresu baroku. Występował m.in. jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz jako aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny – również instrumentalista – brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą.

Magdalena Pasierska, wokalistka. Podstawy muzyki zdobywała grając na pianinie w szkole muzycznej. Studiowała wokal jazzowy we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Podstawy technicznie zdobywała pod kierunkiem Marzeny Wojak. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorem muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.

Aktualnie współpracujący beatboxerzy:  Pejot, Mando, Aivars, Saulik i L.O.S.

Polecane

Share This