Trzeba przyznać, że Kizo zaszalał z dodatkami do preorderu

Singiel "Król balu" już w sieci.


2021.07.28

opublikował:

Trzeba przyznać, że Kizo zaszalał z dodatkami do preorderu

fot. mat. pras.

Roz***alam playlisty w tym roku. I jest rock’n’roll na pełnej, będę wszędzie, bo jestem królem bangerów, a w 2021 królem balu – zapowiadał po przegranej walce z Arabem na Fame MMA Kizo. Jak obiecał, tak zrobił – raper jest w TOP10 najpopularniejszych polskich artystów na Spotify, single z jego udziałem (zarówno te, w których jest gospodarzem jak i featuringi) kręcą imponujące wyniki. O północy w sieci pojawił się kolejny premierowy kawałek „Król balu”, będący zapowiedzią albumu „Jeszcze 5 minut”.

Kiedy ukaże się nowy krążek Kizo? Tego dowiemy się być może o 15.00. Wówczas w sieci pojawi się klip do premierowego numeru i ruszy preorder płyty. Póki co raper pokazał wizualizacje dodatków, które szykuje i trzeba przyznać, że gadżety imponują. „Jeszcze 5 minut” kupicie w zestawach m.in. z jerseyem koszykarskim, krawatem, flakonikiem perfum, skarpetkami oraz – last but not least – wlepkami.

Na zdjęciach zawartość wygląda znakomicie. Za kilka godzin poznamy ceny. Póki co posłuchajcie nowego singla (odsłuch znajdziecie pod screenami).

 

Polecane

Share This