Trzeci raper z dwoma milionami fanów na Spotify. Kto dołączył do Maty i Quebo?

Kolejny polski wykonawca z imponującym osiągnięciem


2021.10.19

opublikował:

Trzeci raper z dwoma milionami fanów na Spotify. Kto dołączył do Maty i Quebo?

Sobel jest trzecim po Macie i Quebo artystą z Polski, który może pochwalić się dwoma milionami słuchaczy na Spotify. Jest szansa, że już wkrótce do tego grona dołączy sanah, której do dwóch milionów fanów brakuje kilku tysięcy i Malik Montana, który w tej chwili może pochwalić się 1,94 mln stałych obserwujących na Spotify.

Przypomnijmy, że Sobel zapowiedział niedawno reedycję swojego krążka „Pułapki na motyle”.

Po sukcesie tegorocznej „Pułapki na motyle” Sobel i Def Jam Recordings Poland szykują dla fanów artysty niespodziankę. Jeszcze w tym roku na rynek trafi edycja specjalna płyty, na której pojawią się premierowe utwory.

– Po siedmiu miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla “Pułapka na motyle” doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie cztery zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem. Data premiery przypada na 5 listopada – czytamy na instagramowym profilu Def Jamu.

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel „Patologiczny zew” na bicie Deemza oraz utwór „cześć, jak się masz” nagrany w duecie z sanah. Platynowa edycja „Pułapki na motyle” jest już dostępna w przedsprzedaży. https://defjam.pl/sobel

Polecane

Share This