Trzynasta W Samo Południe zapowiada płytę

Album ukaże się dzięki Sony Music Poland.


2014.09.04

opublikował:

Trzynasta W Samo Południe zapowiada płytę

Niezależnie od tego jak przetłumaczymy słowa „hell yeah”, oznaczają one pełną entuzjazmu aprobatę. Wrocławski, rockowy zespół Trzynasta w Samo Południe spotyka się z taką reakcją na co dzień – ilości koncertów może mu pozazdrościć niejedna gwiazda. Młodzi muzycy postawili na doświadczenie sceniczne i szlifowanie repertuaru. Dopiero z takim dorobkiem, po pięciu latach działalności, zdecydowali się na wydanie debiutanckiej płyty – „Hell Yeah” – promowanej przez singiel  o tym samym tytule.

Szeroka publiczność mogła ich poznać w programie „X Factor”, gdzie muzyków do swojego domu jurorskiego zaprosił Kuba Wojewódzki. Zachowując własny styl brawurowo zmierzyli się z piosenkami z najróżniejszych półek stylistycznych. Teraz słychać, że równie przebojowy jest ich autorski materiał, co potwierdziły występy na szeregu letnich festiwali, z tegorocznym Przystankiem Woodstock na czele.

Jesień 2014 stoi pod znakiem debiutu, jakiego dawno nie było na polskiej scenie rockowej. Energetycznego, szczerego, pełnego radości i luzu… Jesienią wybije Trzynasta w samo południe.

Polecane

Share This