Tuzza w poetyckiej opowieści o kobietach i przyjaźni

Dwa nowe single zapowiadające projekt "Villa Di Tuzza"


2024.06.10

opublikował:

Tuzza w poetyckiej opowieści o kobietach i przyjaźni

Kolejna odsłona projektu „VILLA DI TUZZA”. Dwa single wydane w tym samym czasie tworzą razem poetycką opowieść o kobietach i przyjaźni.

Ostatni przedpremierowy epizod „VILLA DI TUZZA” to dwa nowe single od Benito i Ricciego. Lirycznie są to muzyczne refleksje nad relacjami międzyludzkimi – zarówno tymi romantycznymi, jak i przyjacielskimi. Pierwszy z singli, „BIANCA”, traktuje o specyficznym typie kobiet, które szukają atencji, zainteresowania od raperów, ale przewijają się przez ich życie głównie jako przelotne romanse. Ważniejsze od miłostek są interesy, a te najlepiej robić z kumplami, o czym opowiada „FLORENTINO”. To historia o ziomkach, którzy są jak rodzina – na nich zawsze można polegać, a pieniądze nigdy nie zdołają ich podzielić.

Premierze singli towarzyszy wyjątkowy materiał video, który jest połączeniem dwóch klipów. Pierwsza część ukazuje wakacyjną imprezę nad basenem w otoczeniu pięknych kobiet, a druga wspólne spędzanie czasu z ziomkami.

TUZZA „VILLA DI TUZZA” – nowy album

Premiera nowego albumu duetu TUZZA już za tydzień, 14 czerwca 2024. To ostatnia szansa ,aby zamówić go w wersji preorderowej, w której oprócz albumu podpisanego przez artystów otrzymamy niespodzianki, o których fani dowiedzą się dopiero po otrzymaniu przesyłki. Album wyróżnia wyjątkowa okładka malowana ręcznie przez utalentowanego artystę Ivo Jankowiaka. Obraz składa się z motywów, które nawiązują do poszczególnych utworów z płyty lub towarzyszyły procesowy jego powstawania. To szczególny zabieg, który dodaje albumowi osobistego i artystycznego wyrazu.

Preorder albumu dostępny na stronie: www.villadituzza.online

 

Polecane

Share This