TVN szykuje program z celebrytami w rolach drag queens. W jury dwie muzyczne gwiazdy

"Stacja nie żałowała pieniędzy na gażę".


2023.08.29

opublikował:

TVN szykuje program z celebrytami w rolach drag queens. W jury dwie muzyczne gwiazdy

fot. mat. pras. / Netflix

W przyszłym roku na antenie TVN-u zadebiutuje polska edycja „Drag Me Out”, programu, w którym mężczyźni występują w rolach drag queens. Wiemy, kto zasiądzie w jury show i cóż – na papierze wygląda to imponująco.

Właściwie od chwili ogłoszenia programu wiemy, że pojawi się w nim Andrzej Seweryn. Aktor wcielił się w drag queen Lorettę w serialu „Królowa”, teraz będzie oceniał występy innych.

„Poza potwierdzonym już przez szefową TVN Andrzejem Sewerynem, popisy celebrytów w wydaniu drag queen będą też oceniały dwie inne gwiazdy, tym razem estrady. Jak udało się nam ustalić, w jury ‚Drag Me Out’ sprawdzą się także… Katarzyna Nosowska oraz Michał Szpak” – czytamy na łamach Pudelka, który jako pierwszy podał tę informację do publicznej wiadomości. „Zarówno Kasia, jak i Michał z entuzjazmem przyjęli tę propozycję. Wiedzą, że to show może być przełomowe w historii polskiej telewizji. Stacja nie żałowała też pieniędzy na ich gaże, oferując im naprawdę imponujące stawki” – cytuje swoje źródło redakcja.

Program pojawi się w wiosennej ramówce. Na informacje o uczestnikach przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Polecane

Share This