TVN także organizuje koncert dla Ukrainy. Wiemy, kto na nim wystąpi

Impreza odbędzie się za tydzień.


2022.03.13

opublikował:

TVN także organizuje koncert dla Ukrainy. Wiemy, kto na nim wystąpi

fot. P. Tarasewicz

Zaledwie kilka dni po wybuchu wojny w Ukrainie Telewizja Polska zorganizowała koncert charytatywny, który pozostawił po sobie spory niesmak związany z przepychanką o pieniądze. Justyna Steczkowska zadeklarowała ze sceny, że całe swoje honorarium przekaże potrzebującym, co pociągnęło za sobą publiczną kłótnię o to, kto, ile i dlaczego w ogóle wziął pieniędzy, skoro założeniem imprezy było wsparcie potrzebujących z Ukrainy.

20 marca własny koncert zorganizuje TVN. – Podczas koncertu „Razem z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią największe gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich: Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki.

Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in.: Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia – czytamy na łamach tvn24.pl.

Minimalna cena biletu „cegiełki” to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Mając na uwadze niedawną aferę po koncercie TVP organizatorzy podkreślają, że wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Follow The Step. Partnerem telewizyjnym TVN Grupa Discovery. Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o 20:00.

Polecane

Share This