TVP kręci serial o Viki Gabor

15-latka będzie bohaterką 9-odcinkowej serii


2023.02.18

opublikował:

TVP kręci serial o Viki Gabor

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Podczas wiosennej konferencji ramówkowej TVP ogłoszono, że powstaje dokument o Viki Gabor. Produkcja pt. „Viki Gabor: Mój świat” będzie miała formę dziewięcioodcinkowego serialu. Dokument ujrzy światło dzienne 17 kwietnia w serwisie TVP VOD.

Milowe kroki w karierze Viki Gabor od początku i niezmiennie związane są z programami pokazywanymi w Telewizji Polskiej. Polacy dowiedzieli się szerzej o utalentowanej nastolatce w 2019 r., gdy wystąpiła w drugim sezonie „The Voice Kids”, zajmując w nim drugie miejsce.

Później nie tylko wygrała polskie eliminacje do Eurowizji Junior 2019, ale też zatriumfowała w tym międzynarodowym konkursie. Teraz Viki Gabor i TVP piszą kolejny wspólny rozdział.

Od listopada realizowane są zdjęcia do serialu dokumentalnego o piosenkarce. Projekt nosi tytuł „Viki Gabor: Mój świat”. Kamera towarzyszy jej w codziennych obowiązkach, pokazując, jak artystka przygotowuje się do wydania nowej płyty, jak również do czekającego ją egzaminu ósmoklasisty.

Serial wzbogacony jest licznymi wspomnieniami dotyczącymi nieznanych faktów z dzieciństwa Gabor i jej życia rodzinnego. W dokumencie nie zabraknie wywiadów z członkami rodziny Viki, jej menedżerami i innymi osobami współpracującymi z nią zawodowo. Ostatni – dziewiąty odcinek serii będzie zapisem ekskluzywnego koncertu artystki.

Na konferencji ramówkowej 15–letnia gwiazda zdradziła, że wkrótce leci z ekipą filmową do Londynu.

Dokument będzie dostępny na TVP VOD od 17 kwietnia.

Źródło: TVP Info

Polecane

Share This