TVP organizuje koncert dla Ukrainy. Wiemy, kto na nim wystąpi

Koncert odbędzie się już dziś.


2022.02.27

opublikował:

TVP organizuje koncert dla Ukrainy. Wiemy, kto na nim wystąpi

Fot. Karol Makurat | Tarakum.pl

Telewizja Polska szybko zareagowała na wybuch wojny i już dziś organizuje koncert „Solidarni z Ukrainą”. Wcześniej stacja zrezygnowała z prezentacji wiosennej ramówki, słusznie uznając, że to nie jest dobry czas na chwalenie się przygotowanymi propozycjami.

Informację o szykowanym na dziś koncercie przekazał prezes TVP Jacek Kurski.

„Solidarni z Ukrainą” wielki koncert live Telewizji Polskiej i Caritas, gest wsparcia Ukrainy ze zbiórką dla ofiar agresji i wyraz sprzeciwu wobec zbrodniczej napaści Rosji, otwarty dla widzów – w niedzielę o 17:30 w TVP1. Artyści z PL, UA i inni. Szczegóły wkrótce. Bądźmy razem! – zaprasza Prezes.

Kto wystąpi na koncercie? TVP obiecuje line-up złożony z polskich i ukraińskich artystów. Do listy wykonawców dotarł Pudelek, na łamach którego czytamy: – W niedzielę na scenie Telewizji Polskiej zobaczymy między innymi jej kilka czołowych gwiazd, takich jak Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski czy Viki Gabor. Oprócz tego swoim wokalem wesprą Ukraińców Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Feel, Tomasz Karolak, Pectus, Golden Life, Blue Cafe, Kombi, Julia Balei i Sienna Gospel Choir.

Polecane

Share This