Twenty One Pilots w kultowym cyklu MTV Unplugged

Akustyczny album jeszcze w kwietniu.


2023.04.07

opublikował:

Twenty One Pilots w kultowym cyklu MTV Unplugged

fot. P. Tarasewicz

Nagrodzony Grammy duet Twenty One Pilots zapowiedział premierę wydawnictwa zawierającego ich niedawny występ w ramach serii MTV Unplugged. Rejestrowany na żywo akustyczny występ odbył się w Los Angeles, a zespół zaprezentował zmienione wersje największych przebojów i ulubionych utworów fanów. Premiera płyty „MTV Unplugged” odbędzie się 21 kwietnia. Dzieło dostępne będzie w formacie deluxe CD z 24-stronicową książeczką ze zdjęciami. Ponadto, zespół uruchomił sprzedaż kolekcji ubrań związanych z premierą „MTV Unplugged”.

Tracklista „MTV Unplugged”:
1. Intro
2. Stressed Out
3. Tear in My Heart
4. House Of Gold / Lane Boy
5. Shy Away
6. Ride / Nico And The Niners
7. Car Radio / Heathens

Twenty One Pilots niedawno świętowali dekadę swojego multiplatynowego, pierwszego wydanego w barwach Fueled By Ramen albumu, wydając box „Vessel 10 Year Anniversary”, który zresztą wyprzedał się błyskawicznie.

Twenty One Pilots zakończyli 2022 rok otrzymując wiele nowych certyfikatów w Stanach Zjednoczonych, w tym złoty za ostatni album „Scaled And Icy”, także złoty za singiel „Shy Away” oraz platynowy za przebój „Jumpsuit” i diamentowy za hymn „Heathens”. To już drugie diamentowe wyróżnienie dla zespołu (po „Stressed Out”), co oznacza, że duet znalazł się w elitarnym gronie zaledwie 18 wykonawców, których więcej niż jeden singiel zdobył diamentowy status.

W minione wakacje Twenty One Pilots wystąpili na festiwalach na całym świecie i udostępnili specjalną wersję „Heathens” zainspirowaną serialem „Stranger Things”, a zarejestrowana podczas festiwalu Electric Castle w Rumunii. Utwór „Stranger Things // Heathens (Live from Romania)” ukazał się wraz z klipem z występu kapeli na historycznym zamku Bánffy.

Polecane

Share This