Zobaczcie Q&A z udziałem twocolors

Sprawźdcie materiał z udziałem bijących rekordy popularności autorów przeróbki "Lovefool"


2020.09.15

opublikował:

Zobaczcie Q&A z udziałem twocolors

fot. Memo Filiz

Odświeżona wersja wielkiego hitu lat 90. – „Lovefool” The Cardigans – w wydaniu niemieckiego duetu twocolors bije rekordy popularności na listach przebojów.

Kawałek znajduje się obecnie na 3. miejscu najpopularniejszych utworów w polskich rozgłośniach radiowych – tydzień temu był na szczycie. Singiel ma w Polsce status złotej płyty, to samo wyróżnienie przyznano „Lovefool” także w Szwajcarii, Rosji, oraz Finlandii. Łącznie utwór zgromadził ponad 122 mln streamów na całym świecie, ponad 2,1 mln Shazamów, a oficjalny klip ma 17 mln wyświetleń.

Producenci przyznają: – Nie chcieliśmy zrobić zwyczajnego coveru, dodając bit i zwiększając tempo. Naszym celem była reinterpretacja, dodanie ciekawego riffu, linii basowej i podkreślenie melancholii, która kojarzy się z tym kawałkiem.

„Lovefool” to najlepszy przykład na to, że twocolors świetnie potrafią łączyć electro z melodyjnym popem. Zapraszamy do wspólnej podróży z berlińskim duetem – nie musicie nawet decydować, który kolor bardziej Wam odpowiada.

Sprawdź też: U2 świętuje 20-lecie kultowego albumu

Polecane