Tyga zagra na urodzinach warszawskiego klubu

Raper wystąpi w stolicy 21 czerwca


2024.06.10

opublikował:

Tyga zagra na urodzinach warszawskiego klubu

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

21 czerwca 2024 roku – ta data z pewnością zapadnie w pamięć miłośnikom muzyki i nocnego życia. Klub SEN WARSAW obchodzi swoje kolejne urodziny i zaprasza na wyjątkową imprezę, której gościem specjalnym będzie światowej sławy raper TYGA.

– SEN WARSAW, jeden z najbardziej prestiżowych klubów na świecie, od lat jest liderem na scenie hip-hop i r’n’b. W ciągu pięciu lat działalności mieliśmy zaszczyt gościć takie gwiazdy jak Rae Sremmurd, Rick Ross, Mobb Deep, Fatman Scoop, Young Guru, Walshy Fire, Kaytranada, Babey Drew i Mestiza. Nasza scena przyciąga nie tylko artystów, ale również znane osobistości, w tym Pink, Coldplay, Mia, John James i wielu innych. Tegoroczne urodziny SEN WARSAW to wydarzenie, którego nie można przegapić. W piątek, 21 czerwca, TYGA zaprezentuje swoje największe hity w kameralnej atmosferze klubu SEN. To doskonała okazja, aby zobaczyć tego wyjątkowego artystę na żywo, z bliska, w miejscu, które słynie z niesamowitej atmosfery i doskonałej muzyki. Ale to nie wszystko! W sobotę, 22 czerwca, na naszej scenie wystąpi dynamiczny duet DJski – POLLY & PAMY – czytamy w komunikacie prasowym.

 

 

Bilety na wydarzenie będą dostępne w kasie biletowej przed wejściem do klubu. Obowiązuje dresscode: ELEGANT BLACK & WHITE.

 

Polecane

Share This