Tymek: „Chcą ode mnie Klubowe 2”. Artysta spełni życzenie fanów

Przed nami dziesięć numerów nawiązujących do platynowego krążka Tymka?


2021.03.16

opublikował:

Tymek: „Chcą ode mnie Klubowe 2”. Artysta spełni życzenie fanów

fot. mat. pras.

Sporo nowości dostarcza fanom w ostatnich dniach Tymek. Nie wszyscy zdążyli jeszcze ochłonąć po ubiegłotygodniowym singlu „Polska ballada”, a teraz artysta zaskakuje kolejnym. „Klubowe 2” to odpowiedź na zgłaszane przez fanów prośby o kontynuacje platynowego albumu „Klubowe”. „Chcą ode mnie Klubowe 2” – przyznaje w nowej piosence Tymek. Wygląda na to, że raper zamierza spełnić prośby fanów, ponieważ w opisie singla na YouTube deklaruje:

W 2022 wydam 10 utworów KLUBOWYCH. Obiecuję.

Sprawdź także: KęKę o sprzedaży swojej nowej płyty. „Gdybym mógł zmienić jedną rzecz, to bym wytłoczył więcej”

Tymek wziął rodzimą scenę szturmem. Klip do jego wydanego w październiku 2018 roku singla „Język ciała” (promującego album „Klubowe” jest najpopularniejszym rapowym polskim klipem rapowym na YouTube. W ciągu 2,5 roku wideo wyświetlono ponad 137 mln razy. Zaledwie cztery polskie klipy przekroczyły barierę 100 milionów – jako pierwszy zrobił to Grubson ze swoim klasykiem „Na szczycie”, potem był Tymek, następnie Kaen z Wdową i Cheebą (singiel „Zbyt wiele”), a stosunkowo niedawno Quebonafide i ReTo z singlem „Half Dead”. Wiele wskazuje na to, że wkrótce Tymek będzie się cieszył z kolejnego stumilionowego wyniku. „Anioły i demony” z października 2019 mają już 96,3 mln.

Warto wspomnieć, że „Język ciała” to pierwszy polski singiel rapowy, który uzyskał status podwójnie diamentowej płyty. ZPAV poinformował o wyjątkowym osiągnięciu Tymka na początku tego roku.

Artysta kręci imponujące wyniki nie tylko na YouTube, ale również w serwisach streamingowych. W ostatnim miesiącu w Spotify utworów Tymka wysłuchało ponad 1,1 mln użytkowników tej platformy.

Polecane

Share This