Tymek w nowym singlu Szczyla

Zobaczcie wideo do "Anastazji".


2021.05.13

opublikował:

Tymek w nowym singlu Szczyla

fot. mat. pras.

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z fonograficznym gigantem ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i Sony Music Entertainment Poland – teledysk, w którym Szczyl wciela się w rolę kuriera, dostarczając fanom długo wyczekiwany nowy singiel.

W utworze “Anastazja” gościnnie pojawił się Tymek, a teledysk to dzieło obsypywanego nagrodami duetu reżyserskiego Andiamo, autorzy m. in. “Nisko jest niebo” Pezeta i Kayah.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł muutwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. Razem z ogłoszeniem, artysta zapowiedział swój pierwszy oficjalny singiel “Anastazja”, stworzony we współpracy z Tymkiem.

Sprawdź także: Waldemar Kasta w nowym singlu Sariusa. Raper wyjaśnia, jaki cel przyświecał mu przy nagraniu nowej płyty

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych. Na YouTube znajdziecie towarzyszący mu klip.

Polecane

Share This