„Uciekaj” – nowy klip Poli Rise

Album “Hikikomori” już dostępny.


2023.03.13

opublikował:

„Uciekaj” – nowy klip Poli Rise

fot. mat. pras.

W najbliższy piątek do sklepów trafi nowy album Poli Rise zatytułowany “Hikikomori”. Artystka udostępniła już cały materiał na platformach streamingowych, a także opublikowała klip do nowego singla „Uciekaj”.

Płyta “Hikikomori” jest już wasza. Teraz chciałabym podzielić się klipem do piosenki „Uciekaj”. Szalonym klipem. I wiecie co? Spoko jest być jedynym uwłosionym w świecie ludzi bez włosów. Jestem z siebie szalenie dumna i wierzę, że niektórzy odnajdą w tym albumie swoje historie i emocje. Zrobiłam tę płytę dla siebie, a dostałam od was masę wiadomości o tym, że jest dla was równie ważna jak dla mnie. Wiem, że czasami czujecie się podobnie, mierzycie się z różnymi problemami. Każdy z nas ma czasami gorszy moment – to nie znaczy, że nie damy rady, albo, że jesteśmy zbyt słabi na walkę o siebie. To normalne. Nie byłoby tego albumu bez moich przyjaciół i dobrych ludzi, którzy włożyli w nią cząstkę siebie. Doceniam każde słowo wsparcia i bardzo wam za to dziękuję – komentuje Pola Rise.

„Hikikomori” to jeden z najbardziej nowatorskich dzieł na polskiej scenie muzycznej i nie tylko. To interdyscyplinarny koncept artystyczny, który obejmuje szereg niezależnych, ale połączonych tematycznie dzieł.

Pola Rise w trakcie własnego “zamknięcia” stworzyła album muzyczny i książkę pod tytułem “Hikikomori”. Historie o uciekaniu w samotność, cykl teledysków, wirtualna galeria w metaverse i materiał dokumentalny.

Album „Hikikomori” to sztuka wielowymiarowa. Świetna warstwa liryczna, unikalne, charakterystyczne brzmienie uzupełnione niesamowitą oprawą wizualną. Po dobrze przyjętym debiucie Anywhere but here i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie „To the Bone” w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. Album promowały single: „Chyba”, „Bez tchu”, „Wytrzymam”, „Bez” oraz „Po kawałku” – czytamy w notce przesłanej przez wydawcę.

Tagi


Polecane

Share This