UFO już wkrótce w Progresji

UFO już wkrótce w Progresji


2012.04.25

opublikował:

UFO już wkrótce w Progresji

Oprócz klasycznych utworów zespołu będziemy mogli również usłyszeć najnowszy materiał formacji z albumu „Seven Deadly”, natomiast w roli supportu wystąpi polska formacja Kruk.

W wywiadzie dla Teeth Of The Divine perkusista zespołu, Andy Parker zdradza, że oprócz hitów i nowych kompozycji na koncertach UFO fani mogą usłyszeć również utwory, jakich grupa nie gra zbyt często na żywo oraz prawdziwe rarytasy: „Try Me” (z płyty „Lights Out”) pojawił się ostatnio w naszym secie, a tego utworu nigdy nie wykonywaliśmy na żywo.(…) Na koncertowej setliście znalazł się również “The Wild, The Willing, and The Innocent”, ponieważ ludzie pisali na naszej stronie, że nie gramy zbyt wielu kompozycji z czasów Paula Chapmana, tak więc od jakiegoś czasu gramy też i ten numer. Z tego samego powodu w reperturze pojawił się też utwór „Long Gone”.

A o tym, jakie jeszcze niespodzianki przygotował zespół dla swoich fanów, będzie można przekonać się już w poniedziałek, 30 kwietnia. Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

 

Metal Mind Productions

zapraszaUFO

Kruk30.04.2012 – Warszawa, Progresja

Początek koncertu: godz. 20.00

Otwarcie bramek: godz. 19:00Ceny biletów (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu):

90/ 100 zł

KUP BILET:

Tagi


Polecane

Share This