Ulubieni aktualnie raperzy i raperki Łony? Artysta wskazuje ksywki z Polski i ze świata

"Rozp***ol. Przychodzi i zamiata" - argumentuje jeden ze swoich wyborów szczecinianin.


2023.10.20

opublikował:

Ulubieni aktualnie raperzy i raperki Łony? Artysta wskazuje ksywki z Polski i ze świata

fot. Kocanowski

Przed tygodniem na rynku pojawił się album „TAXI”, który Łona nagrał wspólnie z Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. W ramach promocji wydawnictwa raper odwiedził naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Wkrótce na łamach CGM.pl będziecie mogli zobaczyć Flintesencję z jego udziałem, dziś zachęcamy Was do zajrzenia na kanał Karola Paciorka, który gościł Łonę w „Imponderabiliach”, prosząc go m.in. o wskazanie po pięciu ulubionych raperów i raperek z Polski i świata. Szczecinianin podjął wyzwanie, ale, w obu przypadkach nie znalazł aż pięciu ksywek

– Bocconi (aka Bokun – przyp. red.), wiadomo, nie? Miły ATZ na pewno, Bryndi – Kuba Bryndal – bardzo mi się podoba to, co ostatnio robi. No i nie wiem, cholera, tak szybko wystrzeliłem. Gdybyś spytał o TOP3, byłoby łatwiej – powiedział Łona, po czym dodał, że zmyliła go forma pytania, ponieważ z racji na to, że gospodarz prosił o raperów, on skupił się na mężczyznach, a powinien zacząć od Ryfy Ri, bo to ona jest dla szczecinianina numerem jeden na polskiej scenie.

Jak było z zagranicznymi ksywkami? Tutaj jest krótko: – Noname, Little Simz, Leikeli47 – wyliczył Łona, dodając, że rapujące kobiety są zwyczajnie lepsze od mężczyzn. – Słyszałeś ostatnią Little Simz? Przecież to jest roz***ol. Ona przychodzi i zamiata – ocenia artysta.

Polecane

Share This