Vavamuffin w listopadzie w Stodole

Koncert już 7 listopada.


2013.10.20

opublikował:

Vavamuffin w listopadzie w Stodole

Vavamuffin to tramwaj łączący Grochów i Saską Kępę z Montego Bay i Kingston. Bilety kasuje bas, a podczas podróży zawsze jest święto państwowe, kto nie wsiada, ten ma wąsy – mówią o sobie muzycy.

Zespół istnieje od 2003 roku, a jego idea zrodziła się na warszawskich Siekierkach, gdzie zieleń parkowa wokół Jeziorka Czerniakowskiego zderza się brutalnie z dymem z kominów elektrociepłowni. Nazwa kapeli – Vavamuffin to również połączenie dwóch pozornie odległych pojęć: jamajskiego stylu śpiewania raggamuffin i Vava, czyli po prostu zdrobniałego określenia na naszą stolicę. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów. Nie stronią zarówno od małych salek klubowych, jak i festiwali dla stutysięcznej publiczności. Występują tak w kraju, jak i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). To właśnie koncerty są ich prawdziwym żywiołem i pasją, a fani są zgodni, że występy Vavamuffin uzależniają – kto raz spróbuje, będzie chciał wracać znów i znów.

Miejsca stojące: 37 pln w przedsprzedaży, 44 pln w dniu koncertu;

Miejsca na balkonie: 57 pln w przedsprzedaży, 64 pln w dniu koncertu;

do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl.

Polecane

Share This