Ville Valo przyjedzie do Polski

Artysta będzie promował bardzo udany solowy krążek.


2023.09.12

opublikował:

Ville Valo przyjedzie do Polski

fot. Juha Mustonen

Dobra wiadomość dla fanów Villego Valo. Po wyprzedanych tegorocznych koncertach w Krakowie i Warszawie VV wróci do Polski w 2024 r., by raz jeszcze zaprezentować materiał z bardzo dobrze przyjętego albumu „Neon Noir”.

13 kwietnia 2024 r. VV wystąpi w katowickim MCK. Będzie to nie tylko ostatnia szansa, by usłyszeć go w trakcie promocji „Neon Noir”, ale być może także jako VV. Artysta zapowiedział, że po planowanym na 10 maja przyszłego roku koncercie w prestiżowym londyńskim Royal Albert Hall przyjdzie czas, by „ponownie przetasować elementy układanki”, co może oznaczać porzucenie obecnego wcielenia na rzecz czegoś nowego.

Czy tak się rzeczywiście stanie – czas pokaże. Póki co skupmy się na koncercie w Katowicach, którego organizatorem będzie Live Nation Polska. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę o godz. 11:00. 24 h później uruchomiona zostanie przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster Polska, a sprzedaż ogólna ruszy w piątek, również o 11:00, na LiveNation.pl.

Polecane

Share This