Visioners Label odpowiada na zarzuty Pono


2020.01.22

opublikował:

Visioners Label odpowiada na zarzuty Pono

foto: mat. pras.

Pono poinformował wczoraj za pośrednictwem swojego facebookowego profilu, że na skutek konfliktu z prezesem wytwórni Visioners stracił kontrolę nad funkcjonowaniem labelu.

Prezo miał na tyle władzy żeby mnie ubezwłasnowolnić, co nie pozwala mi na dalsze prowadzenie wytwórni oraz monitorowanie obecnej sytuacjikomentował artysta.

Raper powiadomił, że zawiesza współpracę ze spółką i wspólnie z innymi jej udziałowcami (poza prezesem) rozpoczyna nową działalność.

Poprosiliśmy Visioners Label o komentarz do zarzutów artysty. W odpowiedzi otrzymaliśmy oświadczenie, które publikujemy poniżej. Niestety, nie podpisała się pod nim konkretna osoba.

W związku z pojawieniem się wypowiedzi Pana Rafała Poniedzielskiego, która została opublikowana w mediach informujemy, iż spółka nie posiada żadnych zobowiązań względem Pana Rafała Poniedzielskiego, a wszystkie zawarte przez niego umowy z wytwórnią zostały rozliczone. Wyrażamy nadzieję, iż zobowiązania Pana Poniedzielskiego wobec Spółki oraz jej partnerów biznesowych również zostaną zrealizowane. Pan Rafał Poniedzielski nadal pozostaje pełnoprawnym wspólnikiem spółki Visioners Sp. z o.o., a w związku z podjęciem przez Pana Poniedzielskiego nowych działań biznesowych, życzymy z całym Zespołem Visioners olbrzymich sukcesów. Visioners Label – czytamy w komunikacie.

Polecane

Share This