Viva Comet 2011


2011.02.04

opublikował:

Viva Comet 2011

Do listy artystów, którzy wystąpią na VIVA COMET 2011 dołączyli AFROMENTAL, MROZU, PEWEX, VOLVER, a także kolektyw hip hopowy PROSTO MIXTAPE. Autorem oprawy muzycznej nagród Viva Polska jest w tym roku producent i DJ muzyczny ROBERT M.

 

Zespół AFROMENTAL, nominowany do Viva Comet 2011 w czterech kategoriach, wykona przebój „Rock&Rollin` Love”. MROZU otrzymał w tym roku szansę na dwie statuetki, a oprócz tego wykona jeden ze swoich najbardziej znanych utworów. Grupa PEWEX – sprawcy jednej z największej muzycznych niespodzianek 2010 roku – zaprezentują się na żywo po raz pierwszy publiczności, zgromadzonej w Hali Expo XXI. Dzięki zespołowi VOLVER, nowemu projektowi muzycznemu Tomka Luberta – na nagrodach Viva Polska nie zbraknie rockowych akcentów. Natomiast polski hip hop z najwyższej półki reprezentować będzie kolektyw PROSTO MIXTAPE. Na jednej scenie wystąpią razem DJ 600 V, FELIPE, VNM, JĘDKER, PEZET, SOKÓŁ, BRAHU oraz NUMER RAZ . 

VIVA COMET 2011 zyska również specjalną oprawę muzyczną. Autorem motywu przewodniego nagród jest DJ i producent ROBERT M, który otrzymał w tym roku najwięcej, bo aż sześć nominacji. Jak zapowiada sam zainteresowany: „Jest mi niezmiernie miło, że mogę brać udział przy tak dużym i prestiżowym przedsięwzięciu, jakim jest gala Viva Comet – nie dość, że otrzymałem najwięcej nominacji, to mogę też dać swoim fanom kolejną dawkę muzyki! Cieszę się, że znów coś dla nich robię. Kochajcie się i propagujcie miłość!„.


 

Czwarta edycja VIVA COMET odbędzie się 24 lutego 2011 w Hali Expo XXI w Warszawie. Na nominowanych głosować można na stronie www.comet.viva-tv.pl. Dotychczas fani oddali już ponad 430 000 głosów, co jest absolutnym rekordem. Głosowanie potrwa do 23 lutego. Bilety na nagrody można nabyć w sieciach Ticketpro.

 

A teraz zgadnijcie kto będzie prowadził Galę? 🙂

Polecane

Share This