vkie zlecił brutalne pobicie Wnyka? Raper rzuca mocne oskarżenia

"Nie zabrakło też użycia sprzętu i zdewastowanego samochodu".


2023.11.30

opublikował:

vkie zlecił brutalne pobicie Wnyka? Raper rzuca mocne oskarżenia

fot. Instagram

Słuchacze ubolewali nad tym, że beef na linii vkie – Wnyk zakończył się po zaledwie dwóch dissach. Dziś wiemy już, że więcej nie będzie, o czym informuje sam Wnyk. Dlaczego? Raper przekonuje, że „jego przeciwnik obrał inny sposób rozwiązania sporu”, sugerując, że vkie zlecił brutalne pobicie go.

Jestem winien kilka słów wyjaśnień tym wszystkim, którzy czekali na mój drugi diss. Po wypuszczeniu „Epitafium” zostałem spacyfikowany przez pięciu żołnierzy reprezentujących drugą stronę konfliktu. Tak – 5 vs 1, nie zabrakło też użycia sprzętu i zdewastowanego samochodu. Spędziłem sporo czasu w szpitalu, odbyłem wiele badań i zabiegów, trochę zajęło mi dojście do siebie. Stąd moje milczenie. Liczyłem na dobry rapowy beef złożony z kilku rund (prywata i dziesiątki innych panczy czekały w notatniku na swoją kolej) i byłem w stanie wam to zagwarantować. Niestety, mój przeciwnik obrał inny sposób rozwiązania sporu, dlatego nie spodziewajcie się mojej odpowiedzi. Mam szczęście, że żyję – napisał Wnyk.

vkie póki co nie odniósł się do tej wypowiedzi, natomiast Wnyk na potwierdzenie swoich słów opublikował zdjęcie dokumentów szpitalnych.

Tagi


Polecane

Share This