VNM przedstawia gości

Nowa płyta już w piątek.


2015.05.12

opublikował:

VNM przedstawia gości

Wiecie, że poza debiutem nie miałem w zwyczaju zapraszania raperów na swoje albumy i tym razem również nie zaskoczę Was w tej kwestii – na „KLAUD N9JN” zaprosiłem wyłącznie wokalistki – napisał na swoim fanpage`u VNM. Płyta ukaże się 15 maja, na Prosto.pl wciąż możecie zamawiać ją w trybie preorder.

Sylwia Dynek, Anna Karwan, Kamila Bagnowska oraz Klaudia Szafrańska – oto nazwiska artystek, które usłyszymy gościnnie nad nowej płycie VNM-a. Raper w kilku zdaniach scharakteryzował każdą z wokalistek i krótko opisał sposób, w jaki doszło do kolaboracji.

O Sylwii Dynek Venom pisze: Sylwia śpiewa w chórze Sound`n`Grace i przez to mieliśmy okazję poznać się 3 lata temu na planie klipu Afromental – „It`s My Life”, w którym zarówno ona jak i ja braliśmy udział. Spotkaliśmy się ponownie w grudniu zeszłego roku wykonując ten utwór na ostatnim koncercie trasy z okazji dziesięciolecia zespołu ziomeczków z Afromental i gdy usłyszałem jej wokalne improwizacje pod kawałki chłopaków przed naszym wejściem na scenę, od razu zaprosiłem ją na płytę i jak to mówią – the rest is history. Sylwię Dynek usłyszeliśmy w singlowym nagraniu „Droga” .

Kolejną wokalistką, która udzieliła się gościnnie na moim albumie jest Anna Karwan – komentuje reprezentant Prosto. Poznaliśmy się przez Tomsona (znowu Afromental!), na którymś z koncertów jego zespołu, ale podobnie jak z Sylwią Dynek – współpracować przyszło nam dopiero parę lat później. O Ani można napisać wiele – m.in. brała udział w programie Must Be The Music, zjeździła całą Polskę wspomagając wokalnie milion zespołów, ale oprócz tego kończy właśnie swoją debiutancką płytę z Matheo, z której singiel, jako pierwsza Polka w historii miała okazję zaprezentować na Wembley (klik ).

Na „KLAUD N9JN” pojawi się także Kamila Bagnowska, czyli bohaterka numeru pt. „Dym” . VNM: Mieliście okazję zobaczyć ją w klipie do tego samego utworu, za to jej wokal mogliście usłyszeć na naszym wspólnym kawałku „Spejsszyp” z mojej ostatniej płyty („ProPejn” z 2013 roku – przyp. red.). Jeśli byliście na moim koncercie na przestrzeni ostatniego półrocza, słyszeliście moją gadkę o tym jak Tomson (znowu Afromental!!) wpadł do mnie kiedy miałem 16 lat i nagraliśmy nasz pierwszy wspólny numer – to właśnie Kamila sprawiła, że poznaliśmy się z Tomkiem, bo chodziła z nim do tego samego liceum.

Grono gości uzupełnia Klaudia Szafrańska, wokalistka grupy Xxanaxx, o której VNM pisze: Klaudię miałem okazję poznać dopiero w studiu podczas pracy nad tekstem do „Mirror ErroR”, czyli kulminacyjnego momentu „KLAUD N9JN”, za to drugą połówkę Xxanaxx, czyli Michała Wasilewskiego, poznałem mniej więcej dekadę temu w Olsztynie (znów przez Afromental!!!) podczas nagrywania wspólnego numeru z jego ówczesną ekipą – szkoda, że ten track nigdy nie ujrzał światła dziennego. Tak czy inaczej byłem pewien, że Klaudia i jej delikatny wokal idealnie spotęgują emocje w numerze zamykającym „KLAUD N9JN” – nie pomyliłem się!

Polecane

Share This