W.E.N.A. odpowie TDF-wi?


2018.12.24

opublikował:

W.E.N.A. odpowie TDF-wi?

fot. Karol Makurat / Tarakum.pl

W ubiegłorocznym wywiadzie dla UJOT.fm i Glamrapu Tede zapowiedział, że zdissuje Wudoe. Artysta wspominał czasy prac nad albumem “Elliminati”, gdzie W.E.N.A. miał się pojawić w kawałku “Tak się robi remix”, w którym usłyszeliśmy m.in. Pelsona, Dioxa i VNM-a. – “Nie no, ziomeczku, nagram”. Ale wiesz, stary, deadline. “Stary, nie, wiesz, z dziewczyną się rozstałem, kurwa, coś, nie” – odtwarzał rozmowy z Wudoe Tede, dodając: – Chodziło o to, że nie było hype’u. I nie było wiadomo, czy będzie fajnie.

Okazało się, że jest fajnie i album „Elliminati” zakończył okres w karierze, który Tede sam nazywa infamią. Według słów artysty po tym, jak płyta odniosła sukces, podejście Wudoe do niego miało się zmienić. – Finalnie gościu wpierdolił mi się do studia, żebym nagrał z nim kawałek. Na moją płytę. Nie ma tego kawałka na płycie – mówił Tede.

Wydaje się, że od tego momentu relacje między raperami nie są zbyt dobre. Z drugiej strony przypominamy, że Tede pojawił się gościnnie na „Monochromach” Wudoe i Quiza w kawałku „Spróbuj”.

Dissu TDF-a nie ma do tej pory, ale niewykluczone, że sytuacja wróci dzięki jego przeciwnikowi. W.E.N.A. na pytanie jednego z fanów, czy odniesie się jeszcze jakoś do ubiegłorocznej zaczepki szefa NWJ, odpisał: – A może se nagram coś 😉

Przypomnijmy, że W.E.N.A. szykuje na przyszły rok nowy album. Niezatytułowany jeszcze krążek promuje utwór „Nie mam dość” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie.

Polecane

Share This