W.E.N.A.: „Pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z artystą, z którym się utożsamiam”


2015.08.08

opublikował:

W.E.N.A.: „Pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z artystą, z którym się utożsamiam”

W przyszłym tygodniu usłyszymy owoc studyjnej współpracy Wudoe i Stalleya, amerykańskiego rapera, podopiecznego Ricka Rossa. To pierwsza moja międzynarodowa kolaboracja muzyczna i zdecydowanie jedna z najbardziej dla mnie ważnych – komentuje na swoim fanpage`u W.E.N.A.

Na polskiej stronie Red Bulla  pojawiło się wideo prezentujące kulisy współpracy polskiego i amerykańskiego rapera. Jego muzyka towarzyszyła mi bardzo długo, jeszcze kiedy nagrywałem „Dalekie zbliżenia” czy „Nową ziemię” – mówi o Stalleyu Wudoe. Pierwszy raz miałem przyjemność współpracować z artystą, którego słucham od bardzo dawna, dobrze znam jego dyskografię, z którym się utożsamiam, którego jestem fanem. Mega zajarany jestem tym, bo to jest coś, czego nigdy nie robiłem. Ja jako fan mogę nagrać kawałek z kimś, kogo słucham od bardzo dawna.

O nadchodzącym utworze W.E.N.A. mówi: To będzie ciekawa kolaboracja, dosyć niespotykana. Spotkają się podobne poziomy wrażliwości artystycznej, vibe`u. A jednocześnie jesteśmy kompletnie różnymi ludźmi, z kompletnie innych środowisk kulturalnych.

Polecane

Share This