W.E.N.A. zdradził wysokość nakładu limitowanego wydania albumu „Montana Max”

Dziś oficjalna premiera nowej płyty Wudoe.


2019.03.22

opublikował:

W.E.N.A. zdradził wysokość nakładu limitowanego wydania albumu „Montana Max”

fot. mat. pras.

Od dziś możecie kupić album „Montana Max” w sklepach stacjonarnych. Preorderowe zamówienia są już w rękach fanów bądź w drodze do nich.

Przy powstawianiu tego krążka zależało mi na współpracy przede wszystkim z artystami, z którymi nie pracowałem wcześniej. Dzięki nim mogłem na nowo i inaczej spojrzeć na muzykę. Większość z nich odwiedziła mnie w studio, gdzie wspólnie tworzyliśmy. Wynikiem tego jest dynamiczny, świeży i spontaniczny album. W moim odczuciu to również najbardziej rapowa płyta jaką nagrałem – pisze o nowym materiale Wudoe.

Streaming dopiero za miesiąc, ale za to z bonusami

Już na kilka dni przed premierą krążka W.E.N.A. informował o wyprzedaniu dwupłytowej edycji specjalnej, na której znalazło się sześć dodatkowych numerów. Artysta zdradził, że przygotował 3000 egzemplarzy poszerzonego wydania. Jeśli nie załapaliście się na to wydanie, mamy dla Was dobre wieści – za miesiąc materiał z dodatkowej płyty zostanie udostępniony na platformach streamingowych. W.E.N.A. obiecuje, że oprócz sześciu utworów z płyty znajdziemy tam także kilka bonusów.

Polecane

Share This