W piątek rusza Coke Live Music Festival

Sprawdź szczegóły dotyczące piętek edycji


2010.08.15

opublikował:

W piątek rusza Coke Live Music Festival

5 lat muzycznej tradycji, ponad 150 artystów, 170 godzin koncertów na najwyższym poziomie, blisko 100 tysięcy festiwalowiczów – to już za nami, a przed nami przełomowa edycja Coke Live Music Festival!

W piątek, o 8 rano, otwarte zostaną bramy pola namiotowego, w ten sposób oficjalnie wystartuje 5 edycja Coke Live Music Festival. Na festiwalowych scenach zagrają najlepsi wykonawcy: Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars, N.E.R.D, Panic! At The Disco i The Big Pink oraz polska reprezentacja: Muchy, Sofa, CF98, Eldo, L.Stadt, Fox, Plastic vs. Pono, Mosqitoo, Rotten Bark, DonGuralEsko, Irena, The Natural Born Chillers, Mentalcut, Sorry, Ghettoblaster, Last Robots, V/A Team, Duofonk, Spox, Zeppy Zep i Buszkers.

Przed nami 5-lecie krakowskiego Coke Live Music Festival, kończącego festiwalowy sezon w Polsce. Jak zapewniają organizatorzy „będzie to bez wątpienia jego przełomowa i otwierająca zupełnie nowy rozdział w historii festiwalu edycja”.

Przy okazji przypominamy ważne informacje dotyczące festiwalu:

Dojazdy:

Dojazd z okolic Dworca PKP Kraków Główny na teren festiwalu:

linia 129 – zaczyna trasę na dworcu na ul. PAWIEJ, przystanek DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD GALERIA

linia 501 – zatrzymuje się przy dworcu głównym PKP przystanek DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD

linia 152, 502, 522 – zatrzymują się przy PKP na przystanku na ulicy Basztowej DWORZEC GŁÓWNY.

Darmowe autobusy festiwalowe:

W tym roku Miasto Kraków i organizatorzy festiwalu do dyspozycji festiwalowiczów udostępnili bezpłatne autobusy kursujące wahadłowo z okolic Dworca Głównego na teren festiwalu. Autobusy na festiwal kursować będą od godziny 15:45 do 23:30, a autobusy powrotne z terenu festiwalu na Dworzec Główny od 23:00 do końca imprezy. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie www.livefestival.pl    

Pamiętaj!

Aby uniknąć oczekiwania w korkach komunikacyjnych i kolejkach do wejścia na bramkach, zaplanuj wczesny przyjazd na teren festiwalu. Punkty wymiany biletów na opaski będą czynne już od 8 rano, a bramy festiwalu otwierają się już o 16:00. 

Uwaga!

Specjalny WEEKENDOWY KONKURS klubu Alter Art. W Klubie Alter Art trwa weekendowy konkurs, w którym będzie można wygrać karnety na festiwal. To ostatnia szansa na zdobycie biletu na piątą edycję Coke Live Music Festival!

Więcej szczegółów: www.klub.alterart.pl

Tegoroczny program festiwalu:

Polecane