Wac Toja pobity w polskim kurorcie

Raper wyznaczył nagrodę za pomoc w znalezieniu sprawców.


2023.07.13

opublikował:

Wac Toja pobity w polskim kurorcie

fot. mat. pras.

Miejscowości wypoczynkowe mają swoje ciemne strony, o czym najłatwiej przekonać się w nocy i nad ranem. Wczoraj ok. 5.00 Wac Toja został zaatakowany w Łebie przez nieznanych sprawców i pobity. Artysta poinformował o incydencie fanów i zapowiedział nagrodę pieniężną dla tych, którzy pomogą w odnalezieniu napastników.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wczoraj tj. 12.07 ok 5.00 zostałem pobity przy głównym wyjściu na plażę w Łebie. Z napastnikami w oddali były jakieś 4 dziewczyny i 1 lub 2 starsze kobiety i 1 starszy mężczyzna + na plaży było trochę osób. Jeden niższy, jakieś +170 wzrostu i ok. 28 lat, chudy blondyn, krótkie włosy, oczy niebieskie. Drugi wyższy – +180. Myślę, że ok. 30 lat, dość gruby, zarośnięty, oczy piwne, złoty łańcuszek z krzyżykiem. Obaj to mieszkańcy Łeby. Ten chudy miał zdaje się czerwoną czapkę New Era, białą koszulkę z czerwonymi napisami i chyba bordowe spodenki 3/4.

Najprawdopodobniej chwalą się swoim dokonaniem, więc jeśli ktoś słyszał cokolwiek, proszę o informacje. Za wskazanie imion, nazwisk i dokładnego adresu zamieszkania przewidziana jest nagroda 1000 zł – czytamy na instagramowym profilu rapera.

Tagi


Polecane

Share This