Warren Haynes już w czwartek w Warszawie


2011.08.02

opublikował:

Warren Haynes już w czwartek w Warszawie

Już w czwartek 4 sierpnia zagra Warren Haynes. Koncert tego wybitnego gitarzysty odbędzie się w klubie Palladium w Warszawie. Haynesowi towarzyszyć będą wspaniali muzycy – na klawiszach Nigel Hall, na perkusji Terence Higgins, na saksofonie  Ron Holloway, na basie Ron Johnson.

Warren Haynes od wielu lat jest związany z The Allman Brothers Band i jest uważany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów. Jego muzyka oscyluje między soulem, bluesem a rockiem. Haynes współpracował m.in. z Vernonen Reidem, Johnem Scofieldem, Jerrym Cantrellem, Everlastem oraz grupami Dave Matthews Band i The Black Crowes.

Oprócz współpracy z braćmi Allman grał m.in. z Vernonen Reidem, Johnem Scofieldem, Jerrym Cantrellem, Everlastem oraz grupami Dave Matthews Band i The Black Crowes. Założył także własny, szybko zyskujący popularność zespół Gov’t Mule, z którym nagrał 9 studyjnych płyt. Po wydaniu ostatniego krążka „By a Thread” powołał do życia Warren Haynes Band.

Warren Haynes, 4 sierpnia, godz. 19.00, Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Bilety: Eventim.pl, w dniu koncertu w klubieWarren Haynes wystąpi w ramach Summer Rock & Blues Days. Ostatnią gwiazdą cyklu będzie Beth Hart, którą usłyszymy na dwóch koncertach – 9 sierpnia w Warszawie i 10 sierpnia we Wrocławiu.

Polecane

Share This