Warsaw Challenge już w ten weekend

Devin the Dude, Paluch, Ostry i inni na darmowej imprezie w Warszawie.


2018.08.28

opublikował:

Warsaw Challenge już w ten weekend

foto: mat. pras.

Przed nami kolejna edycja Warsaw Challenge, corocznego święta hip-hopu. W dniach 1-2 września organizatorzy zapraszają na teren Fortu Bema. Największej breakdance’owej imprezie w Polsce tradycyjnie będą towarzyszyć koncerty w gwiazd.

W tym roku na Warsaw Challenge oprócz gwiazd ze Stanów – Devina the Dude’a i grupy The Beatnuts, wystąpią także topowi artyści z Polski. W line-upie znaleźli się Paluch, Dwa Sławy, Otsochodzi, O.S.T.R. oraz wyjątkowy projekt Alkopoligamii Albo Inaczej, w ramach którego wystąpią Grammatik, Ten Typ Mes, Stasiak, Emil Blef, Igo, Rosalie., Ralph Kaminski, Te-Tris, Monika Borzym, Andrzej Dąbrowski i Justyna Święs.

Już w piątek poprzedzający właściwą imprezę organizatorzy zapraszają na darmowe warsztaty , które poprowadzą BBOY Mouse oraz BBOY Pluto. – To doskonała okazja, aby złapać kilka nowych inspiracji przed jamem, który zaraz po warsztatach odbędzie się w Klub SPATiF. Po ogłoszeniu wyników, wszyscy razem bawimy się podczas Before Party Warsaw Challenge x KhanFu x Lazy One – czytamy na fanpage’u imprezy.

 

Polecane

Share This