Warsaw Pilates x Prosto – sesje pilatesu w chmurach i limitowana seria bluz

Prosto Women i Warsaw Pilates wspólnie motywują do ruchu i pomagania.

2023.01.19

opublikował:


Przyjemny trening, wygodne ubrania i wielkie miasto w tle. Prosto Women i Warsaw Pilates łączą siły, żeby zaprosić na serię wyjątkowych sesji pilatesu w Skyfall Warsaw – z panoramicznym widokiem na Warszawę, 190 metrów nad ziemią. Czy może być jeszcze lepiej? Może. Finałem cyklu będzie charytatywny pilates dla WOŚP, a do sprzedaży trafi limitowana seria bluz Warsaw Pilates i Prosto, wspierająca ten szczytny cel.

Styczeń to czas, kiedy wiele z nas powraca do aktywności fizycznej, a nic tak nie motywuje do ruszenia się z kanapy jak specjalna okazja. Dlatego Prosto dołącza jako partner styczniowych wydarzeń Warsaw Pilates, wynosząc cotygodniowe treningi w Skyfall Warsaw na wyższy poziom – dosłownie i w przenośni. Na uczestniczki pilatesu w chmurach będą czekały ruchowe wyzwania z miastem u stóp, ale też konkursy i nagrody od Prosto, pop-up marki oraz pyszne przekąski od Baken.

Zapewnimy wszystko, co uprzyjemni dziewczynom zimowe poranki w mieście – mówi Brand Menedżerka Prosto, Katarzyna Porycka. – Nowy Rok to wyjątkowy czas, więc chcemy go uczcić tak jak lubimy, czyli aktywnie i oryginalnie, bo w miejscu, które jeszcze nie jest otwarte dla odwiedzających.

Ruch to zdrowie, a w tym przypadku – także i forma wsparcia. Na zakończenie cyklu, w niedzielę 29 stycznia organizatorzy szykują wydarzenie specjalne, które nieprzypadkowo zbiega się w czasie z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bilety na pilates w Skyfall Warsaw tego dnia będą jednocześnie cegiełkami w 100% przekazanymi Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Robiąc coś dla siebie, zrobimy też coś dla innych. Od 2019 roku na eventach Warsaw Pilates ćwiczyło tysiące dziewczyn. Wspieramy szczytne cele, zarażamy pasją do ruchu i tworzymy piękne wspomnienia, ale niestety te bywają ulotne. Tym razem dzięki Prosto powstanie okolicznościowa bluza, z której dochód trafi do WOŚP. To przydatny w szafie jakościowy basic, ale też świetna pamiątka dla społeczności, która buduje się wokół pilatesu w Warszawie i nie tylko – mówi założycielka Warsaw Pilates Iga Majewska.

Cena wejściówki na 50-minutowe zajęcia to 69 zł. Instruktorki będą tłumaczyły zasady pilatesu krok po kroku, tak aby na treningu odnalazły się zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Najbliższe zajęcia odbędą się 25 i 26 stycznia , a sprzedaż biletów będzie uruchamiana na tej stronie. Kto pierwszy, ten lepszy.

fot. Dorota Szulc

Polecane

Share This