Warszawscy raperzy zagrają dla Ukrainy

Po Poznaniu czas na Warszawę


2022.03.05

opublikował:

Warszawscy raperzy zagrają dla Ukrainy

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.plFoto: P. Tarasewicz

2 marca w Poznaniu odbył się charytatywny koncert, na którym wystąpili Małgorzata Ostrowska, Peja, donGURALesko, Paluch, Bibobit, Rosalie., Muchy, Michał Kowalonek, Kasia Wilk, Mezo, Luna, Gonzo oraz Pola Chobot & Adam Baran.

– W ten sposób chcemy wyrazić jednogłośny sprzeciw wobec agresji i okazać wsparcie tak, jak tylko potrafimy najlepiej. Bo nie ma naszej zgody na przemoc, opresyjne działanie i śmierć niewinnych ludzi. Na wojnę – komentuje agencja Good Taste Productions, informując, że niezależnie od kwoty zebranej na jutrzejszej imprezie wpłaci sporą sumę na rzecz wsparcia potrzebujących. – Dodatkowo, jednocząc się z obywatelami Ukrainy w tym rozrywającym serce bólu, podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu 100 000 zł na wsparcie bohaterów, którzy stawiają opór inwazji Rosji – oko w oko, dzień i noc, bez chwili wytchnienia. Strzeżenie granic ukochanej ojczyzny nierzadko wymaga zapłaty najwyższej ceny, jaką jest własne życie – czytamy na profilu instytucji.

Teraz w ślady kolegów z Poznania idą raperzy z Warszawy. Pod hasłem „Gramy Dla Ukrainy” 13 marca w Progresji wystąpią: Tede, Eldo, VNM, Gverilla, Rau Performance, Hałastra Asthma, WCK, Proceente & Łysonżi, JWP / BC, Falcon, Lazyi, Anusz, Mariano MBH i Kebs. Bilety w cenie od 50 do 100 PLN-ów w formie cegiełek można kupić TUTAJ.

Polecane

Share This