Warsztaty Dobry MC ponownie z Fokusem


2014.02.05

opublikował:

Warsztaty Dobry MC ponownie z Fokusem

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych rozpoczyna nabór na drugie warsztaty z Fokusem i Anetą Błażejczyk, jego menedżerką. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Katowic 5 i 6 kwietnia.

       

Właśnie organizujemy nową odsłonę warsztatów z naszymi stałymi, sprawdzonymi ekspertami – mówi Przemek Kubajewski, twórca warsztatów. Spotkanie Dobry MC drugi raz poprowadzą: Aneta Błażejczyk (menedżerka Fokusa, Rahima i Pokahontaz), która wyłoży wszystkim uczestnikom tajniki promocji – bo przecież każdemu raperowi zależy na tym, żeby jego muzykę znali wszyscy. Aneta wskaże, jak to robić skutecznie. A jak dobrym MC pod względem technicznym pokaże Wam nie kto inny jak Fokus. My już wiemy, że te warsztaty będą jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze.

{reklama-hh}

Organizatorzy tradycyjnie szykują niespodzianki, które będą ujawniane niebawem. Warsztaty odbędą się 5 i 6 kwietna w Katowicach. Liczba miejsc ograniczona, także nie zwlekajcie i zapisujcie się! Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Cena za udział w dwudniowych warsztatach to zaledwie 250 zł.

By wziąć udział w warsztatach należy wypełnić ten formularz .

Polecane

Share This