WBW 2013 – zapowiedź eliminacji nr 3

Dwie odsłony Wielkiej Bitwy Warszawskiej już za nami.


2013.10.17

opublikował:

WBW 2013 – zapowiedź eliminacji nr 3

Przed nami kolejne eliminacje WBW 2013. Zwycięzcami dotychczasowych bitew byli Bonez i Szyderca. Obaj zmierzą się w wielkim finale zaplanowanym na 23 listopada. W następną sobotę poznamy zwycięzcę kolejnej eliminacji – 26 października w klubie Odessa odbędzie się kolejny pojedynek na freestyle.

Tym razem w jury zasiądą Flint i Theodor, imprezę poprowadzi Puoć, za gramofonami stanie DJ Grubaz. Eliminacje wstępne rozpoczynają się o 20.00, bitwy o 22.30. Wstęp kosztuje 15 zł. Listę uczestników oraz informacje o zapisach znajdziecie tutaj .

{reklama-hh}

Jeśli chcecie sprawdzić, jak przebiegały dotychczasowe eliminacje, wystarczy zajrzeć na kanał YouTube  organizatorów.

WBW 2013 będzie już 11 edycją turnieju wolnego mikrofonu. Na tegoroczny cykl spod szyldu WBW złożą się 4 turnieje eliminacyjne WBW Freestyle Grand Prix, które odbędą się w różnych warszawskich dzielnicach oraz 2 oddzielne bitwy finałowe – WBW Polish Beatbox Battle oraz freestyle`owa Wielka Bitwa Warszawska. Eliminacje wstępne już tradycyjnie odbywać się będą we wrześniu i październiku, a finały w listopadzie.

WBW to coroczne święto miłośników sztuki freestyle rap i human beatbox. Sześć dni bitew, pokazów i warsztatów z wielkim finałem na zakończenie czyli Wielką Bitwą Warszawską. Ponad 200 artystów z całej Polski przyjedzie do Warszawy aby wziąć udział w największym i najbardziej prestiżowym turnieju wolnego mikrofonu w kategoriach freestyle i beatbox.

Polecane

Share This